СТАРОБЕШЕВСКИЙ РАЙОННЫЙ СОВЕТ 

Суббота, 2018-10-20, 3:16 PM
Каталог файлов Главная События О районе Контакты Регистрация Вход
Меню сайта
Категории
Форма входа
Поиск
Погода в Украине
Старобешево
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Файлы » Державна податкова інспекція » Державна податкова інспекція у Старобешівському районі

Центри обслуговування платників надають щонайменше 230 тис. послуг щомісяця
[ Скачать с сервера (26.5 Kb) ] 2014-07-16, 11:41 AM

Центри обслуговування платників надають щонайменше 230 тис. послуг щомісяця

 

З початку року Центри обслуговування платників (ЦОП) надали понад 1,4 млн. адміністративних послуг, у т.ч. у травні – 286,9 тис. послуг.

Найбільшою популярністю серед платників податків користуються послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер. Таких послуг у січні – травні було надано 665,6 тис.

Послуги з реєстрації книг обліку розрахункових операцій теж не залишають своїх лідируючих позицій. Протягом зазначеного періоду ЦОПами було надано майже 110 тис. таких послуг.

Користуються попитом і довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів, яких протягом січня – травня 2014 року було видано 92,5 тис.

Оскільки пріоритетом у роботі ЦОПів є підвищення якості обслуговування платників, для оцінки цього показника, а також доцільності впровадження нових електронних сервісів проводилось опитування відвідувачів Центрів.

Респондентам пропонувалось висловити свою думку щодо необхідності виведення зображень з камер спостереження, встановлених в ЦОПах, на веб – портал Міністерства та впровадження електронного сервісу „Онлайн – черга”, який дозволить платникам заздалегідь планувати свій візит до органів доходів і зборів. За результатами опитування значна кількість платників податків підтримала запровадження зазначених сервісів.

Загалом, на початок червня поточного року обслуговування платників податків на території України здійснюється у 535 ЦОПах.

 

-count:1'>     7%

 

  

   Письмо ГУ Миндоходов в г. Киеве от 16.06.2014 г. № 53341/10/26-15-11-01-06.

 

ника податку та місцем розташування земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік.

 

  

         При цьому сільськогосподарські товаровиробники для набуття і підтвердження статусу платника податку щороку, станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року, подають документи, перелік яких встановлено п. 308.1 ст. 308 ПКУ.

  

         Отже, набуття платником статусу платника ФСП у наступному році можливе за умови дотримання ним вимог, передбачених нормами ПКУ для застосування цього спеціального режиму оподаткування, та подання у встановлені строки відповідних документів.

Категория: Державна податкова інспекція у Старобешівському районі | Добавил: stbrada
Просмотров: 200 | Загрузок: 17 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]