СТАРОБЕШЕВСКИЙ РАЙОННЫЙ СОВЕТ 

Среда, 2017-07-26, 4:35 PM
Каталог файлов Главная События О районе Контакты Регистрация Вход
Меню сайта
Категории
Форма входа
Поиск
Погода в Украине
Старобешево
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Файлы » Державна податкова інспекція » Державна податкова інспекція у Старобешівському районі

Чи повинні юридичні особи - власники земельних ділянок(землекористувачі на правах постійного користування земельними ділянками), що є платн
[ Скачать с сервера (26.5Kb) ] 2014-06-21, 11:02 PM

Чи повинні  юридичні особи - власники земельних ділянок(землекористувачі на правах постійного користування земельними ділянками), що є платниками ЄП, сплачувати земельний податок у разі тимчасового припинення господарської діяльності?

 

Юридичні особи – власники земельних ділянок (землекористувачі), що є платники єдиного податку не є платниками земельного податку у разі тимчасово припинення господарської діяльності.
Повна:
     Відповідно до ст. 269, 270 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-УІ (далі - ПКУ) платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування земельним податком є земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні та земельні частки (паї), які перебувають у власності.
     Згідно із пп. 4 п.297.1 ст. 297 ПКУ платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності із земельного податку, крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються ними для провадження господарської діяльності.
     Разом з тим, згідно зі ст. 19 Конституції України правовий порядок в Україні грунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
     Враховуючи зазначене, в силу чинного законодавства юридичні особи - власники земельних ділянок, що є платниками єдиного податку не є платниками земельного податку, незалежно від того з якими показниками вони подають розрахунки про сплату єдиного податку. Тобто, юридичні особи – власники земельних ділянок (землекористувачі), що є платники єдиного податку не є платниками земельного податку у разі тимчасового припинення господарської діяльності.

Категория: Державна податкова інспекція у Старобешівському районі | Добавил: stbrada
Просмотров: 121 | Загрузок: 10 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]