СТАРОБЕШЕВСКИЙ РАЙОННЫЙ СОВЕТ 

Среда, 2018-04-25, 2:44 AM
Каталог файлов Главная События О районе Контакты Регистрация Вход
Меню сайта
Категории
Форма входа
Поиск
Погода в Украине
Старобешево
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Файлы » Державна податкова інспекція » Державна податкова інспекція у Старобешівському районі

Фахівці ГУ Міндоходів завадили «липовим» пільговикам отримати мільйонні прибутки
[ Скачать с сервера (29.0Kb) ] 2014-02-05, 9:34 PM

Фахівці ГУ Міндоходів завадили «липовим» пільговикам отримати мільйонні прибутки

 

ГУ Міндоходів у Житомирській області у грудні 2013 року встановлено факти неправомірного отримання пільг зі сплати митних платежів.

Законодавством надано пільги суб’єктам господарювання для ввезення товарів для видавничої діяльності. Гарна справа для здешевлення вартості книжок для навчальних закладів. Проте, щоб отримати пільгу, необхідно мати виробництво та відповідну реєстрацію.

Одне з місцевих підприємств, зробивши невдалу спробу ввезення товарів для видавничої діяльності в Житомирській області (митницею не надано дозвіл на пільгове оформлення), здійснили це в Харківській. При цьому на законну вимогу ним не надано документи на підтвердження фактів проведення господарських операцій власної видавничої діяльності, а також авторських договорів, планів видань на рік тощо.

Таким чином порушено цілу низку положень Митного кодексу України, що призвело до несплати податку на додану вартість при ввезенні товарів на митну територію України на суму понад 568 тис. грн. (з урахуванням штрафних санкцій  - 1 млн. 279 тис. грн.).

Інше житомирське підприємство – українська авіакомпанія імпортувала у 2013 році повітряні судна в режимі тимчасового ввезення з умовним повним звільненням від сплати податків відповідно до Митного кодексу України. При цьому митне оформлення також здійснила в іншій області. Задекларовано повітряні судна як товар, оформлено митну декларацію, проте при вивезенні за межі України і при зворотному ввезенні митна декларація не оформлялось, і така процедура здійснювалась неодноразово.

Зауважимо, що законодавством розділено поняття «товар» та «транспортний засіб комерційного призначення» саме за метою їх використання – міжнародні платні перевезення осіб  здійснюють виключно транспортні засоби комерційного призначення.

Суб’єкт має документи Державної авіаційної служби України на право експлуатації і міжнародних повітряних ліній і внутрішніх повітряних ліній України. Ним надано документи з переліком маршрутів окремо на кожне повітряне судно зі значною кількістю перевезень як у міжнародному, так і внутрішньому сполученні.

Встановлене порушення Митного кодексу України свідчить про неправомірне застосування пільги на суму 11 млн. 211 тис. грн. (з урахуванням штрафних санкцій – 25 млн. 225 тис. грн.).

За вказаними фактами ГУ Міндоходів у Житомирській області розпочато кримінальне провадження.

 

Категория: Державна податкова інспекція у Старобешівському районі | Добавил: stbrada
Просмотров: 116 | Загрузок: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]