СТАРОБЕШЕВСКИЙ РАЙОННЫЙ СОВЕТ 

Пятница, 2017-07-28, 0:36 AM
Каталог файлов Главная События О районе Контакты Регистрация Вход
Меню сайта
Категории
Форма входа
Поиск
Погода в Украине
Старобешево
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Файлы » Державна податкова інспекція » Державна податкова інспекція у Старобешівському районі

Як підприємцю одержати лікарняні?
[ Скачать с сервера (22.5Kb) ] 2013-11-26, 0:07 AM

Як підприємцю одержати лікарняні?

 

Підприємець-Единщик добровільно застрахований у системі ОГСС у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності. Він є платником ЕСВ по ставці 36,6 % від суми доходу, визначена їм самостійно. У листопаді підприємець болів, оформлений листок непрацездатності. Яким образом можна одержати допомогу з тимчасової непрацездатності?
   
            Для одержання допомоги підприємцеві слід звернутися в орган ФСС по ВВП (далі – Фонд) по своєму місці проживання із заявою за формою додатка 2 до Порядку, затвердженого постановою правління Фонду від 02.06.05 г. № 62 (далі – Порядок № 62), і представити:
      - договір про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування (ОГСС);
      - документи, що підтверджують страховий стаж (наприклад, трудову книжку);
      - страхове свідоцтво;
      - документи, що підтверджують сплату ЕСВ за розрахунковий період і за місяць, у якім настав страховий випадок;
      - листок непрацездатності.
   

            Сума виплати залежить від середньоденного доходу застрахованої особи, кількості оплачуваних календарних днів хвороби й страхового стажу.
   
              Гроші Фонд перерахує  на спеціально відкритий підприємцем банківський рахунок, номер якого зазначений у заяві про постановку на облік у Фонді.
   
            Підстава для одержання таких виплат і соціальних послуг – п. 14 Порядку № 62. Розв'язок про призначення й виплаті матеріального забезпечення ухвалюється робочим органом Фонду на підставі заяви й підтверджувальних документів (п. 16 Порядку № 62).
   
              Умова: для одержання будь-якої виплати за рахунок Фонду не повинне бути заборгованості по сплаті ЕСВ по ставках, установленим Законом від 08.07.10 г. № 2464-VI.

 

 

 

 

 

 

Категория: Державна податкова інспекція у Старобешівському районі | Добавил: stbrada
Просмотров: 98 | Загрузок: 7 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]