СТАРОБЕШЕВСКИЙ РАЙОННЫЙ СОВЕТ 

Воскресенье, 2018-02-25, 7:40 AM
Каталог файлов Главная События О районе Контакты Регистрация Вход
Меню сайта
Категории
Форма входа
Поиск
Погода в Украине
Старобешево
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Файлы » Державна податкова інспекція » Державна податкова інспекція у Старобешівському районі

Митні органи готові до спрощеного режиму експорту в рамках Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом
[ Скачать с сервера (28.0Kb) ] 2014-05-23, 0:25 AM

Митні органи готові до спрощеного режиму експорту в рамках Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом

Митні органи готові до видачі сертифікатів форми EUR.1, які підтверджуватимуть українське походження товарів у рамках Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом.

Про це заявив заступник Міністра доходів і зборів Віталій Науменко на спільному брифінгу керівництва Міндоходів у Кабінеті Міністрів.

“У рамках підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом хочу повідомити про готовність митних органів до видачі сертифікатів форми EUR.1, які підтверджуватимуть українське походження товарів”, - сказав Віталій Науменко.

Він зазначив, що для цього в митній службі вже пройшло навчання 90 осіб. Крім того, з метою підтримки експорту українських товарів та виконання міжнародних зобов’язань України розроблено Порядок видачі сертифікатів форми “EUR.1” аналогічний тому, який діє в європейських країнах.

Зокрема, Порядок передбачає максимальне спрощення видачі сертифікатів походження на безоплатній основі з одночасним посиленням відповідальності експортера за достовірність інформації, яка необхідна для визначення українського походження товару.   

Для впровадження в Україні інституту (схваленого) експортера Міністерство доходів і зборів України веде роботу з визначення переліку підприємств-експортерів, яким може бути надано статус схваленого експортера. Ідеться про торгівлю з державами ЄАВТ, які у подальшому можуть експортувати товари до ЄС без сертифікату походження.

“Ми отримали звернення бізнесу, які бажали стати учасниками інституту схваленого експортера, провели перевірки і готові одразу після рееєстраціі в Мінюсті розроблених Порядків запровадити для таких компаній механізм без подання сертифікатів EUR.1” , - підкреслив Віталій Науменко.

Заступник Міністра повідомив, що митниці Міндоходів провели “круглі столи” для підприємств-експортерів щодо правил походження товарів та переліку документів, які підтверджують преференційне походження товарів, переваг використання статусу схваленого експортера під час декларування походження товарів у рамках Угоди про асоціацію. “Ми готові до такої процедури”,  – наголосив Віталій Науменко.

 

Категория: Державна податкова інспекція у Старобешівському районі | Добавил: stbrada
Просмотров: 89 | Загрузок: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]