СТАРОБЕШЕВСКИЙ РАЙОННЫЙ СОВЕТ 

Среда, 2018-04-25, 10:32 AM
Каталог файлов Главная События О районе Контакты Регистрация Вход
Меню сайта
Категории
Форма входа
Поиск
Погода в Украине
Старобешево
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Файлы » Державна податкова інспекція » Державна податкова інспекція у Старобешівському районі

Нюанси подання звітності підприємцями, які у I кварталі перебували на загальній системі оподатковування
[ Скачать с сервера (24.5Kb) ] 2014-03-20, 12:45 PM

Нюанси подання звітності підприємцями, які у I кварталі перебували на загальній системі оподатковування           

   

   Ччи подається податкова декларація про майновий стан і доходи і як сплачується ПДФО фізичною особою — підприємцем, яка в попередньому році перебувала на спрощеній системі оподатковування, в I кварталі поточного року — на загальній системі оподатковування, з II кварталу поточного року — на спрощеній системі оподатковування?

      При умовах, зазначених вище, фізична особа — підприємець повинна за I квартал, в якім перебувала на загальній системі оподатковування, подати в контролюючі органі Податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі — декларація). Форма декларації затверджена наказом Міндоходів від 11.12.2013 г. № 793. Даний звіт потрібно подати протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем такого звітного (податкового) кварталу.

      Для відображення результатів діяльності фізичної особи — підприємця заповнюється додаток 5 «Розрахунки податкових зобов'язань по податкові на доходи фізичних осіб, отримані фізичною особою — підприємцем від здійснення господарської діяльності» до декларації. У ньому:

      - у частині I «Доходи від здійснення господарської діяльності» вказується сума отриманого доходу, видатки, пов'язані з господарською діяльністю, сума чистого оподатковуваного доходу;

      - у частині II «Розрахунки податкових зобов'язань» — сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті в бюджет за результатами I кварталу. При цьому оскільки фізична особа — підприємець з наступного кварталу переходить на спрощену систему оподатковування, то авансові платежі на наступні звітні квартали в розрахунках не вказуються.

 

Категория: Державна податкова інспекція у Старобешівському районі | Добавил: stbrada
Просмотров: 104 | Загрузок: 6 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]