СТАРОБЕШЕВСКИЙ РАЙОННЫЙ СОВЕТ 

Воскресенье, 2018-04-22, 7:59 PM
Каталог файлов Главная События О районе Контакты Регистрация Вход
Меню сайта
Категории
Форма входа
Поиск
Погода в Украине
Старобешево
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Файлы » Державна податкова інспекція » Державна податкова інспекція у Старобешівському районі

Підприємці, яких мобілізували, звільняються від сплати єдиного податку
[ Скачать с сервера (25.5Kb) ] 2014-03-26, 1:14 PM

Підприємці, яких мобілізували, звільняються від сплати єдиного податку

   

         Багатьох чоловіків-підприємців мобілізують до Збройних сил України. Міндоходів Сумщини повідомляє: підприємці першої та другої груп звільняється від сплати єдиного податку.

  

         Відповідно до Указу Президента України від 17.03.2014 № 303/2014 «Про часткову мобілізацію», у зв’язку з різким ускладненням внутрішньополітичної обстановки, втручанням Російської Федерації у внутрішні справи України, зростанням соціальної напруги в Автономній Республіці Крим і місті Севастополі та відповідно до Конституції України на території України оголошено часткову мобілізацію. Мобілізація проводиться протягом 45 діб.

  

         Платники єдиного податку першої та другої групи, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки.

  

         Тобто, дана категорії платників єдиного податку на законних підставах може скористатись правом на тимчасову відпустку та при цьому використати можливість не сплачувати єдиний податок на період відпустки.

  

         Враховуючи вищезазначене та з метою врегулювання питань щодо нарахувань авансових внесків для фізичних осіб - підприємців – платників єдиного податку першої і другої груп, що не здійснювали господарську діяльність на період мобілізації та не одержували дохід, контролюючі органи матимуть підстави вважати податковий борг платника єдиного податку, що виник внаслідок непереборної сили (форс-мажорних обставин) безнадійним податковим боргом, що підлягатиме списанню, але при цьому вищезазначена категорія платників повинна буде надати підтверджуючий документ з військового комісаріату, у якому буде зазначено період перебування на зборах.

Категория: Державна податкова інспекція у Старобешівському районі | Добавил: stbrada
Просмотров: 146 | Загрузок: 5 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]