СТАРОБЕШЕВСКИЙ РАЙОННЫЙ СОВЕТ 

Воскресенье, 2018-04-22, 7:54 PM
Каталог файлов Главная События О районе Контакты Регистрация Вход
Меню сайта
Категории
Форма входа
Поиск
Погода в Украине
Старобешево
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Файлы » Державна податкова інспекція » Державна податкова інспекція у Старобешівському районі

Податківці розкритикували тіньові трудові відносини
[ Скачать с сервера (25.0Kb) ] 2014-02-18, 0:01 AM

Податківці розкритикували тіньові трудові відносини

 

ГУ Міндоходів підвергло критиці нелегальний оборот робочої сили, який веде до порушення прав людини, втрати працівником, зайнятим в «тіньовому» секторі економіки, соціальних гарантій, страхового стажу й соціальних виплат.

Податківці відзначили, що використання праці «нелегалів», нескладання або несвоєчасна реєстрація трудових договорів між підприємцями й найманими робітниками є порушенням законодавства про працю і передбачає адміністративну відповідальність - накладення штрафу в розмірі від 30 до 100 ПДФО (510 - 1700 грн.).

У випадку виявлення в ході перевірки фактів порушення роботодавцем законодавства про укладення трудового договору, якщо ці дії призвели до нарахування, утримання й сплати в бюджет ПДФО, до нього будуть застосовуватися штрафні санкції в розмірі 25 % суми нарахованого податкового зобов'язання. А при повторному  порушенні протягом 1095 днів - 50 % (ст. 123 ПКУ).

Також Куоап передбачена відповідальність за неутримання або неперерахування до бюджету сум ПДФО при виплаті фізичній особі доходів, неповідомлення або несвоєчасне повідомлення податкових інспекцій про доходи громадян, - у вигляді попередження суб'єктів господарювання або накладення на них штрафу від 2 до 3 НМДГ ( при повторному порушенні протягом року - від 3 до 5 НМДГ).

Крім цього, установлена кримінальна відповідальність за неукладення трудових договорів з найманими робітниками й грубе порушення законодавства про працю (ст. 172 УКУ) і за ухилення від сплати податків (ст. 212 УКУ).

 

 

Категория: Державна податкова інспекція у Старобешівському районі | Добавил: stbrada
Просмотров: 94 | Загрузок: 13 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]