СТАРОБЕШЕВСКИЙ РАЙОННЫЙ СОВЕТ 

Воскресенье, 2018-02-25, 7:50 AM
Каталог файлов Главная События О районе Контакты Регистрация Вход
Меню сайта
Категории
Форма входа
Поиск
Погода в Украине
Старобешево
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Файлы » Державна податкова інспекція » Державна податкова інспекція у Старобешівському районі

Прийняття податкових документів засобами телекомунікаційного зв'язку
[ Скачать с сервера (29.0Kb) ] 2014-06-24, 11:47 PM

Прийняття податкових документів засобами телекомунікаційного зв'язку

 

Територіальні органи Міндоходів у процесі прийняття податкових документів засобами телекомунікаційного зв'язку дотримуються вимог Податкового кодексу України (далі - Кодекс), Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 29.12.2010 р. N 1246 (далі - Порядок), та Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку, затвердженої наказом ДПАУ від 10.04.2008 р. N 233 "Про подання електронної податкової звітності", зареєстрованої в Мін'юсті України 16.04.2008 р. за N 320/15011 (далі - Інструкція).
   
   Згідно з п. 1 - 4 розділу III Інструкції податкові документи в електронному вигляді можуть бути надіслані до органів ДПС засобами телекомунікаційного зв'язку за звітні періоди у терміни, визначені законодавством для відповідних податкових документів у паперовій формі.
   
   Відповідно до вимог п. 7 розділу II Інструкції підставою для прийняття податкового документа в електронному вигляді є:
   
   відповідність затвердженому формату (стандарту);
   
   підтвердження електронних цифрових підписів (далі - ЕЦП) платника податків та його посадових осіб (підписи яких є обов'язковими для звітів у паперовій формі) за умов, встановлених ст. 3 Закону України "Про електронний цифровий підпис";
   
   чинність відповідного посиленого сертифіката ключа під час накладання ЕЦП.
   
   Перша квитанція є підтвердженням платнику податків передачі його податкових документів в електронному вигляді до територіальних органів Міндоходів засобами телекомунікаційного зв'язку. Ця квитанція надсилається територіальними органами Міндоходів на електронну адресу платника податків, з якої було надіслано податкову звітність. Другий примірник першої квитанції в електронному вигляді зберігається в територіальному органі Міндоходів. Якщо на електронну адресу платника податків не надійшла перша квитанція, то податковий документ вважається неодержаним.
   
   Пунктом 201.1 ст. 201 Кодексу визначено, що в податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов'язкові реквізити, зокрема:
   
   порядковий номер податкової накладної;
   
   дата виписування податкової накладної;
   
   повна або скорочена назва, зазначена в статутних документах юридичної особи, або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - продавця товарів/послуг;
   
   податковий номер платника податку (продавця та покупця);
   
   місцезнаходження юридичної особи - продавця або податкова адреса фізичної особи - продавця, зареєстрованої як платник податку;
   
   повна або скорочена назва, зазначена в статутних документах юридичної особи, або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг.
   
   Згідно з п. 9 Порядку причинами відмови у прийнятті податкової накладної та/або розрахунку коригування до реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних є:
   
   наявність помилок;
   
   відсутність у Єдиному реєстрі податкових накладних відомостей, що містяться в податковій накладній, яка коригується;
   
   факт реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування з такими ж реквізитами.
   
   Враховуючи зазначене, при реєстрації податкових накладних здійснюється звіряння даних щодо місцезнаходження суб'єкта господарювання, перебування у реєстрі платників податку на додану вартість, чинності посиленого сертифіката ключа під час накладання ЕЦП тощо.

Категория: Державна податкова інспекція у Старобешівському районі | Добавил: stbrada
Просмотров: 137 | Загрузок: 11 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]