СТАРОБЕШЕВСКИЙ РАЙОННЫЙ СОВЕТ 

Понедельник, 2018-05-21, 2:54 AM
Каталог файлов Главная События О районе Контакты Регистрация Вход
Меню сайта
Категории
Форма входа
Поиск
Погода в Украине
Старобешево
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Файлы » Державна податкова інспекція » Державна податкова інспекція у Старобешівському районі

Розгляд звернень громадян
[ Скачать с сервера (27.0Kb) ] 2014-03-20, 12:46 PM

Розгляд звернень громадян

 

Право на звернення є важливим конституційно-правовим засобом захисту та однією із організаційно-правових гарантій дотримання прав і свобод громадян. Питання практичної реалізації громадянами права на звернення, наданого їм Конституцією України, регулюється Законом України «Про звернення громадян».

         Відповідно до цього Закону громадяни мають право вносити в органи державної влади пропозиції про поліпшення їх діяльності, викривати недоліки в роботі, оскаржувати дії посадових осіб, державних органів. Цей Закон забезпечує громадянам України можливості для участі в управлінні державними і громадськими справами, для впливу на поліпшення роботи органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності,  для відстоювання своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення.

ДПІ у Старобешівському районі ГУ Міндоходів у Донецькій області постійно приділяє увагу зверненням громадян як одному з пріоритетних напрямів роботи, оскільки дотримання норм доброчесності є важливим фактором, органічно пов’язаним з місією, на якій ґрунтується діяльність Міністерства доходів і зборів України.

         Станом на 17.03.2014 року до ДПІ у Старобешівському районі ГУ Міндоходів у Донецькій області, надійшло 2 письмових звернення громадян.

Всі звернення розглянуті своєчасно, без порушення термінів, встановлених законом. Громадянам були надані вичерпні відповіді.

         Для зручності громадян в приміщенні інспекції постійно діє приймальня громадян.

Особистий прийом громадян посадовими особами ДПІ у Старобешівському районі ГУ Міндоходів у Донецькій області проводиться за попереднім записом згідно з затвердженим графіком за тел.: 2-13-39. Графік особистого прийому розміщено на інформаційних стендах в приміщенні інспекції.

 

Категория: Державна податкова інспекція у Старобешівському районі | Добавил: stbrada
Просмотров: 119 | Загрузок: 15 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]