СТАРОБЕШЕВСКИЙ РАЙОННЫЙ СОВЕТ 

Пятница, 2018-05-25, 1:21 AM
Каталог файлов Главная События О районе Контакты Регистрация Вход
Меню сайта
Категории
Форма входа
Поиск
Погода в Украине
Старобешево
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Файлы » Державна податкова інспекція » Державна податкова інспекція у Старобешівському районі

Торговельні преференції Євросоюзу для українських товарів
[ Скачать с сервера (27.0Kb) ] 2014-05-30, 9:09 AM

Торговельні преференції Євросоюзу для українських товарів

 

ДПІ у Старобешівському районі ГУ Міндоходів у Донецькій області нагадує, що 21 березня 2014 року під час саміту ЄС було підписано політичне положення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Так, відповідно до заяви Європейської Комісії від 11.03.2014 року Європейський Союз в односторонньому порядку планує надання Україні автономних торговельних преференцій. Метою зазначених заходів є одностороннє зменшення або скасування митних зборів ЄС на товари, що походять з України.

Застосування автономних торговельних преференцій орієнтовно розпочнеться з травня 2014 р. та триватиме до 1 листопада 2014 року. До листопада 2014 р. сторони планують, що решта положень Угоди будуть підписані, здійснено всі необхідні внутрішні процедури та розпочнеться застосування торговельних положень Угоди. Встановлення автономного преференційного торгового режиму (далі – АПТР) буде регламентуватися відповідним регламентом ЄС.

Починаючи з моменту введення АПТР ставки увізного мита ЄС встановлюються на рівні, який має діяти в перший рік після запровадження вільної торгівлі між Україною та ЄС. Звертаємо увагу, що запровадження квотування у двосторонній торгівлі між Україною та ЄС означає, що українські виробники отримують можливість завозити певні обсяги даних товарів без справляння увізних мит.

Разом з тим, мова йде не про обмеження обсягів імпорту, а лише про те, що імпорт зазначених товарів понад визначений обсяг підпадатиме під загальний режим імпорту, тобто оподатковуватиметься за тими ж умовами які діють для України сьогодні.

Щодо правил адміністрування тарифних квот, то останні регламентуються положеннями статті 3 “Доступ в рамках тарифних квот” Регламенту Європейського Парламенту і Ради щодо скорочення або скасування митних зборів на товари, що походять з України.

Категория: Державна податкова інспекція у Старобешівському районі | Добавил: stbrada
Просмотров: 101 | Загрузок: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]