СТАРОБЕШЕВСКИЙ РАЙОННЫЙ СОВЕТ 

Среда, 2018-04-25, 10:23 AM
Каталог файлов Главная События О районе Контакты Регистрация Вход
Меню сайта
Категории
Форма входа
Поиск
Погода в Украине
Старобешево
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Файлы » Державна податкова інспекція » Державна податкова інспекція у Старобешівському районі

Вадим Бондаренко: підручник „Основи податкових знань” допоможе школярам досягти успіху в майбутній діловій кар’єрі
[ Скачать с сервера (23.5Kb) ] 2013-10-07, 11:20 PM

Вадим Бондаренко: підручник „Основи податкових знань” допоможе школярам досягти успіху в майбутній діловій кар’єрі

Минулого тижня  начальник Головного управління Міндоходів у Донецькій області Вадим Бондаренко зустрівся з учнями Донецької школи для ознайомлення з підручником «Основи податкових знань», започаткованого Міністерством доходів і зборів разом із Міністерством освіти та науки. Посібник є головною складовою навчального курсу за вибором „Основи податкових знань” для 9-х класів, який дозволить забезпечити формування в учнів знань основ податкової грамотності і виховання у них розуміння необхідності сплати податків для сталого розвитку суспільства.

«Під час вивчення курсу ви набудете практичного досвіду економічної поведінки і взаємодії, який допоможе досягти успіху як у повсякденному житті, так і в майбутній діловій кар’єрі. Спецкурс сприятиме розвитку і формуванню вмінь та навичок, необхідних для будь-якої працюючої людини, будь вона найманим працівником або підприємцем. Громадянин, що володіє основами податкового законодавства, завжди буде практично невразливий» - наголосив Вадим Бондаренко, звертаючись до зацікавлених школярів.

З презентаційного слайд-шоу учні дізналися, що підручник «Основи податкових знань» складається з чотирьох розділів. Перший присвячений історії розвитку податкової справи, основним етапам становлення податкової системи України і напрямам сучасної податкової політики. Другий - податковій політиці держави і механізмам оподаткування. У третьому розповідається про основи податкового законодавства і принципи функціонування податкової системи. У четвертому розділі мова йде про права та обов`язки учасників податкових правовідносин. Крім цього, посібник містить багато практичних завдань. Наприклад, діти самі зможуть прорахувати суму видатків і доходів державного бюджету, що дасть їм розуміння про принципи формування головного кошторису країни.

Планується, що до книги буде створено електронну версію для поглибленого вивчення предмету.

 

 

Категория: Державна податкова інспекція у Старобешівському районі | Добавил: stbrada
Просмотров: 188 | Загрузок: 60 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]