СТАРОБЕШЕВСКИЙ РАЙОННЫЙ СОВЕТ 

Среда, 2018-04-25, 10:27 AM
Каталог файлов Главная События О районе Контакты Регистрация Вход
Меню сайта
Категории
Форма входа
Поиск
Погода в Украине
Старобешево
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Файлы » Державна податкова інспекція » Державна податкова інспекція у Старобешівському районі

Внутрішня безпека Міндоходів проводить антикорупційні та профілактичні заходи
[ Скачать с сервера (25.5Kb) ] 2013-12-18, 9:42 AM

Внутрішня безпека Міндоходів проводить антикорупційні та профілактичні заходи

В Міністерстві за допомогою експертів світового рівня створена антикорупційна стратегія Міндоходів, яка охоплює усі етапи роботи – від профілактики до виявлення та реагування на факти корупції.  Мета – заздалегідь усунути причину службових правопорушень, а не боротися з наслідками.

– Ми плануємо надалі розвивати електронні сервіси, максимально скорочувати персональні контакти між платниками та фахівцями Міндоходів. Необхідним кроком у цьому напрямі вважаю запровадження дистанційних електронних перевірок, подальший розвиток електронних сервісів для подання електронної звітності, – зазначив у своєму зверненні Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко з приводу Міжнародного дня боротьби із корупцією.

Також Міністр звернув увагу на те, що у відомстві робиться все задля максимальної автоматизації процесів всередині Міндоходів, щоб звести до мінімуму ймовірність неправомірного використання службового становища окремими працівниками.

– Постійно йде робота з колективом. Незабаром запрацює новий підрозділ Міністерства – Департамент службової етики, на який буде покладена функція внутрішнього аудиту, контролю за тим, як наші співробітники дотримуються професійних та етичних стандартів. У серпні прийнято спеціальний кодекс етичної поведінки співробітника Міністерства. Крім того, персональна відповідальність за мікроклімат у колективі, за формування негативного ставлення до корупційних проявів покладена на кожного керівника в кожному регіоні, - запевнив Олександр Клименко.

Важлива частина антикорупційної стратегії Міністерства доходів і зборів України – взаємодія з суспільством, утому числі – за допомогою гарячої лінії «Пульс» (044)284-00-07. За допомогою цього сервісу забезпечується оперативне реагування на повідомлення громадян про неправомірні дії або бездіяльність працівників органів доходів і зборів.

 

Категория: Державна податкова інспекція у Старобешівському районі | Добавил: stbrada
Просмотров: 80 | Загрузок: 6 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]