СТАРОБЕШЕВСКИЙ РАЙОННЫЙ СОВЕТ 

Среда, 2018-04-25, 10:28 AM
Каталог файлов Главная События О районе Контакты Регистрация Вход
Меню сайта
Категории
Форма входа
Поиск
Погода в Украине
Старобешево
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Файлы » Державна податкова інспекція » Державна податкова інспекція у Старобешівському районі

Зареєструвались підприємцем не забудьте відзвітувати
[ Скачать с сервера (24.5Kb) ] 2013-10-03, 0:01 AM

Зареєструвались підприємцем не забудьте відзвітувати

 

Відповідно до п. 177.5 Податкового кодексу України (даліПКУ) фізичні особи – підприємці подають податкову декларацію до територіального органу Міндоходів за своїм місцезнаходженням за результатами календарного року у строки, встановлені ПКУ для річного звітного податкового періоду. В даній декларації  також зазначаються авансові платежі з податку на доходи. Форма такої декларації та Інструкція щодо її заповнення затверджені наказом Міністерства фінансів України від 07.11.2011 р. № 1395.

Фізичні особи – підприємці, які зареєстровані протягом року в установленому законом порядку або перейшли із спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування, подають податкову декларацію про майновий стан і доходи за результатами звітного кварталу, в якому розпочата така діяльність або відбувся перехід на загальну систему оподаткування. Вперше зареєстровані підприємці в податковій декларації також зазначають інформацію про майновий стан та доходи станом на дату державної реєстрації підприємцем. Платники податку розраховують та сплачують авансові платежі у строки, визначені пп.177.5.1 ПКУ, що настануть у звітному податковому році.

Але не зважаючи на подану за результатами кварталу, в якому розпочата діяльність декларацію,  новостворений підприємець має подати річну податкову декларацію протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, в якій поряд з доходами від підприємницької діяльності мають зазначатися інші доходи з джерел їх походження з України та іноземні доходи.

Категория: Державна податкова інспекція у Старобешівському районі | Добавил: stbrada
Просмотров: 100 | Загрузок: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]