СТАРОБЕШЕВСКИЙ РАЙОННЫЙ СОВЕТ 

Среда, 2018-04-25, 10:18 AM
Каталог файлов Главная События О районе Контакты Регистрация Вход
Меню сайта
Категории
Форма входа
Поиск
Погода в Украине
Старобешево
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Файлы » Державна податкова інспекція » Державна податкова інспекція у Старобешівському районі

Затверджено нове Положення про реєстрацію платників ПДВ
[ Скачать с сервера (28.5Kb) ] 2014-02-17, 11:59 PM

Затверджено нове Положення про реєстрацію платників ПДВ   

   

  

   Чимало листів і роз’яснень присвячено темі свідоцтв ПДВ. І це не випадково, адже з 1 січня 2014 року в ПКУ діють нові правила реєстрації платником ПДВ. Міндоходів затвердило власне Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, левова доля норм якого продубльована із мінфінівського Положення. До речі, останнє наказом Мінфіну N 17 від 22.01.2014 р. буде визнано таким, що втратило чинність.

  

   Нове Положення містить 14 додатків, до переліку яких, звісно, не ввійшли форми свідоцтв платника ПДВ (звичайного та спецрежимного) та форма заяви про засвідчення їх копій. Проте принципово новими додатками є:

  

   - Запит про отримання витягу з реєстру платників ПДВ - Форма N 1-ЗВР (додаток 11) та сам Витяг з реєстру платників ПДВ - Форма N 2-ВР (додаток 12). Положення містить детальні вимоги до змісту запиту та його подання. За запитом платника податку контролюючий орган надає витяг з Реєстру безоплатно та безумовно протягом двох робочих днів, що настають за днем отримання такого запиту. Витяг діє до внесення змін до Реєстру платників ПДВ;

  

   - Запит про отримання довідки з реєстру платників ПДВ - Форма N 1-ЗДР (додаток 13) та Довідка з реєстру платників ПДВ – Форма N 1-2ДР (додаток 14). Така довідка оформляється працівником контролюючого органу у разі неможливості вручити платнику ПДВ витяг у зв'язку з незнаходженням посадових осіб, відмовою прийняти такий витяг, відсутністю за місцезнаходженням (місцем проживання) платника ПДВ. Довідка разом із витягом зберігається у реєстраційній частині облікової справи платника податків;

  

   - Журнал анулювання реєстрації платників ПДВ - Форма N 3-РЖ (додаток 4). До нього вносяться дані про розгляд заяви та анулювання реєстрації платника ПДВ.

  

   Як неодноразово наголошувалось (а тепер це прописано безпосередньо в новому Положенні), раніше видані свідоцтва платника ПДВ (звичайні та спецрежимні), є дійсними і можуть застосовуватись як витяги з реєстру платників ПДВ. У разі виникнення змін у даних платника ПДВ, що тягнуть за собою внесення змін до Реєстру платників ПДВ, а також при першому зверненні платника ПДВ за отриманням витягу з реєстру, свідоцтво платника ПДВ та всі його завірені копії підлягають поверненню до органів Міндоходів.

   

Категория: Державна податкова інспекція у Старобешівському районі | Добавил: stbrada
Просмотров: 100 | Загрузок: 51 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]