СТАРОБЕШЕВСКИЙ РАЙОННЫЙ СОВЕТ 

Среда, 2018-04-25, 10:23 AM
Каталог файлов Главная События О районе Контакты Регистрация Вход
Меню сайта
Категории
Форма входа
Поиск
Погода в Украине
Старобешево
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » Файлы » Проекти документів » Проекти документів

Про затвердження Положення про стипендії Старобешівської районної ради для найобдарованіших учнів навчальних закладів району у 2014 році
[ Скачать с сервера (42.0Kb) ] 2014-01-22, 6:45 PM

 

 

 

Про затвердження Положення про стипендії Старобешівської районної ради для найобдарованіших учнів навчальних закладів району у 2014 році

 

 

              

         З метою матеріального стимулювання та фінансової підтримки найобдарованіших учнів навчальних закладів району, відповідно до Указів Президента України від 24 квітня 2000 року №612 «Про додаткові заходи щодо державної підтримки обдарованої молоді», від 30 вересня 2010 року №927/2010 «Про заходи щодо розвитку системи пошуку та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді», відповідно до Бюджетного кодексу України, керуючись статтею 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада


ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про стипендії Старобешівської районної ради для найобдарованіших учнів навчальних закладів району у 2014 році (додається).


2. Надати право Старобешівській районній державній адміністрації призначати зазначені стипендії шляхом видання відповідних розпоряджень.


3. Рішення районної ради від 26.12.2012 № 6/24-466 «Про затвердження Положення про стипендії Старобешівської районної ради для найобдарованіших учнів навчальних закладів району у 2013 році» вважати таким, що втратило чинність.


4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, охорони здоров'я, соціальної політики та культури (Михайлова).

 


Голова районної ради                                                                                М.П.МИХАЙЛОВ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Затверджено
рішенням районної ради

__________ № ________

 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про стипендії Старобешівської районної ради для
найобдарованіших учнів навчальних закладів району у 2014 році

1.Загальні положення

 

           Стипендії Старобешівської районної ради (далі - стипендії) призначаються учням навчальних закладів району, в першу чергу пільгової категорії, які стали призерами районних та обласних предметних олімпіад, інтелектуальних конкурсів, спортивних змагань, конкурсів художньо - естетичної спрямованості.

           Стипендії призначаються для матеріального стимулювання та фінансової підтримки особливо обдарованої та талановитої молоді, забезпечення можливості постійного інтелектуального, духовного, фізичного самовдосконалення.


2.Порядок призначення і виплати стипендій

 

           Стипендії призначаються розпорядженням голови Старобешівської районної державної адміністрації за поданням конкурсної комісії на основі конкурсу.
Навчальні заклади району надають клопотання на претендента на стипендію до конкурсної комісії, яка створюється розпорядженням голови районної державної адміністрації.

           До складу конкурсної комісії обов'язково включається голова постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров'я, соціальної політики та культури.

           Стипендії учням навчальних закладів району визначити у розмірі 75,0 гривень на місяць.

           Конкурсна комісія засідає двічі на рік:

-         Червень - за результатами ІІ-го семестру 2013/2014 навчального року, за підсумками районних, обласних предметних олімпіад, змагань, конкурсів;


- Грудень - за результатами І-го семестру 2014/2015 навчального року, за підсумками районних, обласних змагань, конкурсів, турнірів.


Стипендії виплачуються двічі на рік:

           - у червні – за січень, лютий, березень, квітень, травень 2014 року;

           - у грудні – за вересень, жовтень, листопад, грудень 2014 року.

 

 

 

 

 

 

 

Категория: Проекти документів | Добавил: stbrada
Просмотров: 250 | Загрузок: 13 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]