СТАРОБЕШЕВСКИЙ РАЙОННЫЙ СОВЕТ 

Пятница, 2019-04-19, 8:38 PM
Конкурс проектов Главная События О районе Контакты Регистрация Вход
Меню сайта
Форма входа
Поиск
Архив записей
Погода в Украине
Старобешево
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

 

 
Про участь ініціативних груп, територіальних громад, 
громадських організацій в обласному конкурсі міні-проектів в 2010 році.


   З урахуванням позитивного досвіду активізації громад і соціального партнерства, який було напрацьовано в 2008, 2009 років, Донецька обласна рада провела й у нинішньому 2010 році конкурс міні - проектів місцевого розвитку.

 

У Конкурсі прийняли участь громадські організації, органи самоорганізації населення, ініціативні групи громадян, об'єднання співвласники багатоквартирних будинків. Метою Конкурсу є сприяння територіальним громадам сіл, селищ, міст у розв'язку місцевих проблем соціально-економічного характеру й створення умов для сталого розвитку громад.
Наш район третій рік бере активну участь у конкурсі міні-проектів місцевого розвитку. Конкурс змушує територіальні громади проявляти ініціативу, шукати ефективні шляхи вирішення існуючих проблем. Але, що найголовніше - жителі міст, селищ, сіл вірять у те, що самі можуть змінити життя до кращого, і від їхньої ініціативи, від їхньої роботи залежить вирішення багатьох наболілих проблем.
Напевно, тому всі громади нашого району виявили високу активність у конкурсі міні-проектів.
В 2010 г на конкурс міні-проектів місцевого розвитку Старобешівским районом було представлено 51 міні-проект, 22 з них здобули перемогу.

Сума субвенції з обласного бюджету становить 200тис. 818 грн., а загальна вартість усіх міні-проектів 318 тис. 856 грн.

Усе міні-проектів успішно реалізовані!
У результаті реалізації проектів у г. Комсомольської з'явилися дві ігрові майданчика; відремонтовані, обладнано дві зупинки громадського транспорту. У смт. Старобешеве проведені роботи з висвітлення вулиць Гоголя, Леніна й пров. Кузьминова; встановлені лавки й урни на центральній площі селища; проведені роботи з ремонту лавок, розташованих на території стадіону " Колосся". Замінені вікна на пластикові в дитячому садку "Берізка" смт. Новий Світ, на території селища встановлені металопластикові люки. Завдяки міні-проектам вирішені й багато інші соціальні проблеми громад району.
Усі переможці конкурсу міні-проектів, приклали багато сил, завзятості й терпіння для їхньої реалізації й задоволені результатом.